info
عکس ایستگاه اتوبوس معزی
category

ایستگاه اتوبوس معزی محله گلستان - هفت تنان، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس معزی

ایستگاه اتوبوس معزی (ایستگاه اتوبوس) در محله گلستان - هفت تنان شیراز و بلوار هفت تنان واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله گلستان - هفت تنان شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مهمانپذیر ستایش، هایپر فرش لند، املاک مسعودی فر، آرایشگاه مردانه طلایی و نان و کباب مرشد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس معزی شیراز

ایستگاه اتوبوس معزی شیراز در شهر شیراز، محله گلستان - هفت تنان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار هفت تنان، بین هفت تنان 20 و معزی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس معزی شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی تلفنی گلستان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس معزی شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده معزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بازرگانی
  بلوار چهل مقام، بین چهل مقام 18 و 20
 • ایستگاه اتوبوس سازمان صنعت معدن تجارت
  بلوار چهل مقام
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات
  بلوار گلستان
 • ایستگاه اتوبوس بهداشت
  بلوار نیستان، بین شهید فهندژ و نیستان 16
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس معزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس معزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس معزی ندارد.
  neshan logo