info
عکس ایستگاه اتوبوس پردیسان
category

ایستگاه اتوبوس پردیسان محله پونک جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پردیسان

ایستگاه اتوبوس پردیسان (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک جنوبی تهران و خیابان مخبری واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پونک جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری گلستان و همچنین پیتزا سیب 360، دیوان عدالت اداری، دانشگاه ازاد اسلامی واحد تهران غرب - ساختمان مدیریت، رستوران بلوط و سوپر گوشت ایران زمین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پردیسان تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پردیسان تهران است که در محله پونک جنوبی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه ستاری، مخبری است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پردیسان تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس مرکز قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پردیسان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پردیسان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  بزرگراه شهید همت، عدل شمالی، بین غروی و هفت لنگ
 • ایستگاه اتوبوس فجر 2
  بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل، بین سازمان آب و بهار
 • ایستگاه اتوبوس بهشتی
  بزرگراه شهید همت، عدل شمالی، بین شهید رجایی و غروی مرکزی
 • ایستگاه اتوبوس پژوهان
  آبشناسان، کبیری طامه، بین یگانه و مخبری
 • ایستگاه اتوبوس همت غربی
  بزرگراه شهید همت، کبیری طامه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پردیسان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پردیسان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پردیسان ندارد.
  neshan logo