عکس ایستگاه اتوبوس بهشتی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بهشتی (محله پونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت، عدل شمالی، بین شهید رجایی و شهید بهشتی

موقعیت ایستگاه اتوبوس بهشتی در محله پونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بهشتی (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و خیابان عدل شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نگین نیکان (در حال احداث) و مجتمع تجاری غدیر و همچنین بوستان هیوا، باشگاه تیراندازی با کمان شهید غروی، فروشگاه میوه وآجیل 1020، قهوه آیزا و سوپر مارکت عدل علیشاهی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهشتی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بهشتی است که در محله پونک خیابان عدل شمالی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید همت، عدل شمالی، بین شهید رجایی و شهید بهشتی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بهشتی عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی صبا را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهشتی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت، عدل شمالی، بین شهید رجایی و شهید بهشتی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهشتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پردیسان
  بزرگراه ستاری، مخبری
 • ایستگاه اتوبوس بهارشرقی
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بهار شرقی
 • ایستگاه اتوبوس ایران زمین
  بزرگراه ستاری، مخبری، بین افخمی و گلها
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهشتی ندارد.
  neshan logo