info
عکس ایستگاه اتوبوس کوثر
category

ایستگاه اتوبوس کوثر محله پونک جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوثر

ایستگاه اتوبوس کوثر (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک جنوبی تهران و خیابان سردار جنگل واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پونک جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جام جم همت و همچنین مرکز تخصصی ناخن و مژه سوآن، گل فروشی ترنج، نانوایی سنگک، بانک قرض الحسنه مهر ایران و بهینه کاوان کیفیت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوثر تهران

ایستگاه اتوبوس کوثر تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله پونک جنوبی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ستاری، مخبری، سردار جنگل، بین صدرا و طالقانی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوثر تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس مرکز را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوثر تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوثر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع یاس
  بزرگراه آبشناسان، عدل شمالی، بین بهار و اردیبهشت
 • ایستگاه اتوبوس مرداد
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بهار شرقی، بین عدل و مرداد
 • ایستگاه اتوبوس مهشید
  بزرگراه شهید همت، سردار جنگل، بیست و دوم بهمن، بین کافی ماسوله و شمشاد
 • ایستگاه اتوبوس میخک یکم
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بیست و دوم بهمن، امیر ابراهیم، بین یاسمین و چمران
 • ایستگاه اتوبوس شمشاد
  بزرگراه شهید همت، سردار جنگل، بیست و دوم بهمن، بین کافی ماسوله و شمشاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوثر ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، مخبری، سردار جنگل، بین صدرا و طالقانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo