عکس ایستگاه اتوبوس بوستان شمالی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بوستان شمالی (محله پونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار میرزا بابایی

موقعیت ایستگاه اتوبوس بوستان شمالی در محله پونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بوستان شمالی (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و بلوار میرزا بابایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نگین نیکان (در حال احداث) و مرکز خرید بوستان و همچنین پایگاه تجمیعی پارک ترافیک، فروشگاه زنجیره ای شهروند، فست فود هایدا، مسجد امام علی (ع) و کافه نتو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان شمالی

ایستگاه اتوبوس بوستان شمالی یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله پونک بلوار میرزا بابایی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار میرزا بابایی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بوستان شمالی عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس امامزاده قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بوستان شمالی و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار میرزا بابایی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان شمالی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یاس دو
  بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل، بعد از مروی
 • ایستگاه اتوبوس آبشناسان
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین بیست و یکم و پونک
 • ایستگاه اتوبوس گل تپه
  بزرگراه ستاری، مخبری، سردار جنگل
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بزرگراه ستاری، مخبری، سردار جنگل، بین صدرا و کوثر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان شمالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان شمالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان شمالی ندارد.
  neshan logo