info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک ترافیک
category

ایستگاه اتوبوس پارک ترافیک (محله پونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
3.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک ترافیک

ایستگاه اتوبوس پارک ترافیک (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و خیابان عدل شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نگین نیکان (در حال احداث) و مرکز خرید بوستان و همچنین پایگاه تجمیعی پارک ترافیک، رستوران باغ لاله، آموزشگاه زبان پردیسان، کافه دلپ و مطب دکتر مهری نجات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک ترافیک تهران

ایستگاه اتوبوس پارک ترافیک تهران در شهر تهران، محله پونک و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آبشناسان، عدل شمالی، بین بلوار میرزا بابایی و کربلایی احمد می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پارک ترافیک تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس امامزاده قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک ترافیک تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک ترافیک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آبشناسان
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین بیست و یکم و پونک
 • ایستگاه اتوبوس گل تپه
  بزرگراه ستاری، مخبری، سردار جنگل
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بزرگراه ستاری، مخبری، سردار جنگل، بین صدرا و طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس شهید مخبری
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، تقاطع مخبری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک ترافیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک ترافیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک ترافیک ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آبشناسان، عدل شمالی، بین بلوار میرزا بابایی و کربلایی احمد
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo