info
عکس ایستگاه اتوبوس مهشید
category

ایستگاه اتوبوس مهشید محله باغ فیض، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهشید

ایستگاه اتوبوس مهشید (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فیض تهران و خیابان بیست و دوم بهمن واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آذر سورس و همچنین بوستان بیست و دو بهمن، دبیرستان پروفسور حسابی، مجتمع نان فانتزی و سنتی محمدی، کترینگ اجلالی و خدمات برق و باتری خودرو یاسر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهشید تهران

ایستگاه اتوبوس مهشید تهران در شهر تهران، محله باغ فیض و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید همت، سردار جنگل، بیست و دوم بهمن، بین کافی ماسوله و شمشاد قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مهشید تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس پونک را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهشید تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهشید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رجحان
  بزرگراه ستاری، خجسته پور
 • ایستگاه اتوبوس عدل
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، مخبری، بین شقایق و میدان استاد محمد غفاری
 • ایستگاه اتوبوس خرمشاد
  بزرگراه شهید همت، کبیری طامه، بین آباده و دوازده متری سنبل
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صفا
  بزرگراه ستاری، خجسته پور، بین گلبرگ و رسول اکرم
 • ایستگاه اتوبوس رسول اکرم
  بزرگراه ستاری، خجسته پور، رسول اکرم(ص)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهشید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهشید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهشید ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت، سردار جنگل، بیست و دوم بهمن، بین کافی ماسوله و شمشاد
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo