info
عکس خودپرداز انصار
category

خودپرداز انصار محله فاطمیه، اراک

درباره‌ی خودپرداز انصار

خودپرداز انصار (خودپرداز) در محله فاطمیه اراک و بلوار شهدای دولت، نرسیده به پیوند واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از سه خودپرداز در محله فاطمیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کوثر و همچنین نوانوایی سنگک سنتی، لحاف دوزی حیدری، لوازم تحریر پنتر، فروشگاه اطلس رایانه و پوشاک دنیز قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز انصار واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک سپه
  شهید غلامحسین کاووسی، بزرگراه امام علی
 • خودپرداز
  بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، جوانه
 • خود پرداز بانک سامان
  بلوار شهدای دولت، ابر، رویش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عظیم (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز انصار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز انصار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز انصار ندارد.
  neshan logo