info
عکس ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت خیرآباد
category

ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت خیرآباد محله خیرآباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت خیرآباد

ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت خیرآباد (ایستگاه اتوبوس) در محله خیرآباد یزد و خیابان شهید جوکار واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله خیرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مکانیکی و جلوبندی سازی، حسینیه حضرت امام سجاد (ع)، ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت خیرآباد، دزدگیر مجیکار و بلوچی دوزی صدف قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت خیرآباد یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت خیرآباد یزد، شهر یزد، محله خیرآباد است. این ایستگاه اتوبوس در شهید جوکار، بین سپیدار و ماندگاری قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت خیرآباد یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت خیرآباد یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مرکز سلامت خیرآباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک رسالت
  آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس معراج
  آزادگان، معراج(کارتن سازی)، بین 51 و 53
 • ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده
  شهید جوکار، تهرانی
 • ایستگاه اتوبوس میدان ابوالفضل
  آزادگان، بین میدان ابوالفضل و 1 آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس قلعه خیرآباد
  شهید جوکار، نرسیده به خیرآباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت خیرآباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت خیرآباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت خیرآباد ندارد.
  neshan logo