info
عکس فروشگاه افق کوروش
category

فروشگاه افق کوروش محله محله نیایش، یزد

فروشگاه زنجیره‌ای
5.0
1 رای

درباره‌ی فروشگاه افق کوروش

فروشگاه افق کوروش (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله محله نیایش یزد و بلوار امام محمد باقر واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه زنجیره‌ای در محله محله نیایش یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مهدی و همچنین دندانپزشکی ارمان ، پیتزا شاتو، خانه تخت، موبایل همراهان و دبستان شهید گلدانساز قرار گرفته است.

درباره فروشگاه افق کوروش یزد

آدرس فروشگاه افق کوروش یزد، شهر یزد، محله محله نیایش و است. فروشگاه افق کوروش یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله محله نیایش به حساب می‌آید. افق کوروش، فروشگاه شیرین عسل و فروشگاه افق کوروش فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه افق کوروش یزد برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه افق کوروش یزد را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مسجد امام رضا قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه افق کوروش یزد زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. اگر از فروشگاه افق کوروش یزد تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه افق کوروش واقع شده‌اند:

 • افق کوروش
  مسکن، بین رهبر و دهم
 • فروشگاه شیرین عسل
  (5.0)
  آیت الله کاشانی
 • فروشگاه افق کوروش
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، کاشانی 29
 • فروشگاه جانبو
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، بین قرشی و حافظ
 • فروشگاه هایپرمی یزد
  (4.3)
  آیت الله کاشانی، بین شهید حسینعلی گل و ادب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حافظ (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 16 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه افق کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 16 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه افق کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه افق کوروش ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار امام محمد باقر، بین میدان قرآن و اصحاب
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه افق کوروش

  شنبه 07:30 تا 23:30
  یک‌شنبه 07:30 تا 23:30
  دوشنبه 07:30 تا 23:30
  سه‌شنبه 07:30 تا 23:30
  چهارشنبه 07:30 تا 23:30
  پنج‌شنبه 07:30 تا 23:30
  جمعه 09:00 تا 23:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo