info
عکس سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری اصفهان
category

سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری اصفهان محله طاحونه، اصفهان

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری اصفهان

سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری اصفهان (اداره و سازمان دولتی) در محله طاحونه اصفهان و خیابان رفیعی واقع شده است. این اداره یکی از دو اداره و سازمان دولتی در محله طاحونه اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه حمام رهنان و پولک و نبات سجادی و همچنین مسجد جامع رهنان، عینک شهرزاد، صندوق خلیل الرحمن، طب کار سپاهان و رستوران دلاور قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری اصفهان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 21 اردیبهشت ماه 1403

  سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری اصفهان، از سازمان های شهرداری اصفهان و ذیل معاونت حمل و نقل و ترافیک بوده و ساماندهی حمل و نقل بار درون شهری را بر عهده دارد. در این راستا، به صدور پروانه ها و مجوزات مربوط به فعالین حوزه حمل و نقل بار درون شهری می پردازد.


سایر مراکز دولتی که در محدوده سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری اصفهان واقع شده‌اند:

 • جامعه القرآن کریم اصفهان شعبه۴
  امام رضا، حسین آباد
 • کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان - مرکز فرهنگی هنری رهنان
  (5.0)
  شهید
 • دفتر امام جمعه
  (5.0)
  امام رضا، امام سجاد، بین حقیقت و مطهری
 • اداره برق
  (2.8)
  شریف غربی، جعفر ترکیان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ebi__65 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری اصفهان ندارد.
  neshan logo