info
عکس اداره برق غرب شهرستان اصفهان - منطقه ۳عکس اداره برق غرب شهرستان اصفهان - منطقه ۳
category

اداره برق غرب شهرستان اصفهان - منطقه ۳ محله زاجان، اصفهان

اداره و سازمان دولتی
5.0
1 رای

درباره‌ی اداره برق غرب شهرستان اصفهان - منطقه ۳

اداره برق غرب شهرستان اصفهان - منطقه ۳ (اداره و سازمان دولتی) در محله زاجان اصفهان و خیابان جعفر ترکیان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه عدالت، بابا بستنی، موسسه پرستو شعبه رهنان، پلیس + 10 شریف غربی و بازار میوه و تره بار قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره برق غرب شهرستان اصفهان - منطقه ۳ واقع شده‌اند:

 • دفتر امام جمعه
  (5.0)
  امام رضا، امام سجاد، بین حقیقت و مطهری
 • سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری اصفهان
  (5.0)
  شریف غربی، مطهری، رفیعی
 • معاونت خدمات شهری شهر داری منطقه 9
  (4.0)
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، غفاری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط میلاد (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 24 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره برق غرب شهرستان اصفهان - منطقه ۳ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 24 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره برق غرب شهرستان اصفهان - منطقه ۳ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره برق غرب شهرستان اصفهان - منطقه ۳ ندارد.
  neshan logo