info
عکس معاونت خدمات شهری شهر داری منطقه 9
category

معاونت خدمات شهری شهر داری منطقه 9 اصفهان

اداره و سازمان دولتی
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی معاونت خدمات شهری شهر داری منطقه 9

معاونت خدمات شهری شهر داری منطقه 9 (اداره و سازمان دولتی) در اصفهان و خیابان غفاری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان بهشت، مانتو سرای احمدی، تعمیرات وخدمات تخصصی الکترونیک مهندس شیرزاده و ایستگاه اتوبوس مانیان قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده معاونت خدمات شهری شهر داری منطقه 9 واقع شده‌اند:

 • محله جنیران
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، محمدی، امامزاده ابراهیم، محمد کریم شاهسنایی، بین زیبا و شهدا
 • دفتر امام جمعه
  (5.0)
  امام رضا، امام سجاد، بین حقیقت و مطهری
 • اداره برق
  (2.8)
  شریف غربی، جعفر ترکیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی معاونت خدمات شهری شهر داری منطقه 9 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد معاونت خدمات شهری شهر داری منطقه 9 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه معاونت خدمات شهری شهر داری منطقه 9 ندارد.
  neshan logo