info
عکس ایستگاه اتوبوس مانیان
category

ایستگاه اتوبوس مانیان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مانیان

ایستگاه اتوبوس مانیان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ)، غفاری، تقاطع بهشت واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گلخانه نگارینا، ورزشگاه شهدای سودان، معاونت خدمات شهری شهر داری منطقه 9، بوستان فردوس و دستشویی عمومی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مانیان اصفهان

ایستگاه اتوبوس مانیان اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله سودان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)، غفاری، تقاطع بهشت است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مانیان اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مانیان اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مانیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید باقرصاد
  شریف غربی، شهید باقرصاد
 • ایستگاه اتوبوس شهیدان عاملی
  شریف غربی، مطهری
 • ایستگاه اتوبوس سودان
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین گلخانه و رهبر دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مانیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مانیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مانیان ندارد.
  neshan logo