info
عکس داروخانه شبانه روزی دکتر کفیری
category

داروخانه شبانه روزی دکتر کفیری محله رحمت آباد بالا، حمیدیا

داروخانه

درباره‌ی داروخانه شبانه روزی دکتر کفیری

داروخانه شبانه روزی دکتر کفیری (داروخانه) در محله رحمت آباد بالا حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از چهار داروخانه در محله رحمت آباد بالا حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی آجیلی و نیکا یدک و همچنین پیتزا فانوس، سوپر مارکت صدیقی، پارکینگ عمومی، خدمات فنی شروین و فروشگاه مبل سپنتا بین الملل قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از داروخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه شبانه روزی دکتر کفیری حمیدیا

برای رفتن به داروخانه شبانه روزی دکتر کفیری حمیدیا باید به شهر حمیدیا، محله رحمت آباد بالا بروید. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان یزد، حمیدیا، بلوار شهید دشتی، بین دشتی 65 و 67 بروید. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد داروخانه شبانه روزی دکتر کفیری حمیدیا، با شماره تلفن آن (03538235529) تماس بگیرید. آدرس وبسایت این داروخانه tarkhun.ir است که اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهد.

داروخانه شبانه روزی دکتر کفیری حمیدیا از داروخانه‌های خوب محله رحمت آباد بالا است. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر، کلینیک شنوایی سیدالشهدا، پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بقایی پور و پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیاء (ص) اشاره کرد. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر فتاحی، داروخانه آذین ابراهیمی و داروخانه ابوالقاسمی هستند. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی است.

چطور به داروخانه شبانه روزی دکتر کفیری حمیدیا برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد در نزدیکی داروخانه شبانه روزی دکتر کفیری حمیدیا است.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه شبانه روزی دکتر کفیری حمیدیا را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.
نظرات کاربران در مورد داروخانه شبانه روزی دکتر کفیری

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  zargooli
  شنبه 13 خرداد ماه 1402

  شبانه روزی هست و همچنین دارو های کمیاب را دارد فقط اگر قیمت ها را دقت نکنید گاهی گران تر از مبلغ حساب میکند

 • avatar
  علیرضایی
  یکشنبه 02 خرداد ماه 1400

  داروخانه دکتر کفیری داروخانه ای خوب و عالی می باشد که اکثر داروهای کم یاب را دارا می باشد که البته شبانه روزی نیز می باشد


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه شبانه روزی دکتر کفیری واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر فتاحی
  بلوار شهید دشتی، بین شهید مدنی و دشتی 18
 • داروخانه آذین ابراهیمی
  منابع طبیعی، مسلم ابن عقیل
 • داروخانه ابوالقاسمی
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 56 و 58
 • داروخانه دکتر رمضانی
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 30 و 32
 • داروخانه دکتر سرافراز اردکانی
  بلوار شهید دشتی، خیابان ایثار
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرجی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه شبانه روزی دکتر کفیری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه شبانه روزی دکتر کفیری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه شبانه روزی دکتر کفیری ندارد.
  neshan logo