info
عکس سوپر مارکت صدیقی
category

سوپر مارکت صدیقی محله رحمت آباد بالا، حمیدیا

سوپرمارکت و هایپرمارکت
3.7
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت صدیقی

سوپر مارکت صدیقی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله رحمت آباد بالا حمیدیا و خیابان مرز محله واقع شده است. این فروشگاه یکی از یازده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله رحمت آباد بالا حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی آجیلی و تصفیه آب دنا و همچنین داروخانه شبانه روزی دکتر کفیری، سوئیت رز، تعمیرگاه خودرو متصدی (مکانیکی و جلوبندی)، کود و بذر اکبری و خودپرداز بانک سپه قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت صدیقی واقع شده‌اند:

 • هایپر فامیلی
  بلوار شهید دشتی، دشتی 93
 • سوپر مارکت حاجی خلیلی
  بلوار شهید دشتی، دشتی 93
 • مارکت خانواده
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 40 و 42
 • سوپر بارکد
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 54 و 56
 • سوپرمارکت
  بلوار شهید دشتی، دشتی 78، خیابان شهید احمد دشتی، فلسطین شمالی، بین امام حسن و مطهر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمود (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت صدیقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت صدیقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت صدیقی ندارد.
  neshan logo