info
عکس خدمات فنی شروین
category

خدمات فنی شروین محله رحمت آباد بالا، حمیدیا

تعمیرگاه لوازم خانگی
5.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خدمات فنی شروین

خدمات فنی شروین (تعمیرگاه لوازم خانگی) در محله رحمت آباد بالا حمیدیا و خیابان مسجد امیرالمومنین واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی آجیلی و نیکا یدک و همچنین داروخانه شبانه روزی دکتر کفیری، پیتزا فانوس، پارکینگ عمومی، گالری عروسک اریانا و علیرضا محقق قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده خدمات فنی شروین واقع شده‌اند:

 • لوازم آشپزخانه فیاض
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 54 و 56
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خدمات فنی شروین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خدمات فنی شروین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خدمات فنی شروین ندارد.
  neshan logo