info
عکس سرای آزادی (دستمالچی)
category

سرای آزادی (دستمالچی) محله بازار تهران، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سرای آزادی (دستمالچی)

سرای آزادی (دستمالچی) (بازار و مرکز خرید) در محله بازار تهران تهران و خیابان علی آبادی واقع شده است. این مجتمع یکی از 136 بازار و مرکز خرید در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه کتاب آرایی ملک و بازار بزرگ تهران و همچنین امامزاده زید، سرای مشیر خلوت، آرامگاه لطفعلی خان زند، مسجد حاج سید عزیزالله و بانک ملی سرای حاج حسن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو خیام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده سرای آزادی (دستمالچی) واقع شده‌اند:

 • پاساژ ایران بلوک8غربی
  سعدی جنوبی، بین پست و ناظم الاطبا
 • قائم (عج) حسینی
  مولوی، بین سعدی و کریمی
 • بازارچه درخوانگاه
  15 خرداد، اکبرنژاد، شیشه گران
 • پاساژ جوانمرد
  امام خمینی، باب همایون، قنات
 • بازار
  وحدت اسلامی، طرخانی، مغفوری، بین درودیان و کلیسا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Siyavash (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرای آزادی (دستمالچی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرای آزادی (دستمالچی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرای آزادی (دستمالچی) ندارد.
  neshan logo