info
عکس سوپر سلام اراک
category

سوپر سلام اراک محله سه راه ابوذر، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت
2.8
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر سلام اراک

سوپر سلام اراک (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله سه راه ابوذر اراک و خیابان بهار واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از شش سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله سه راه ابوذر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قدس و پاساژ ارشاد و همچنین مسجد جلالی، نوین پلاستیک، بانک صادرات، دبستان مطهری و آموزشگاه خشت اول قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر سلام اراک واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت اسماعیل حسینی
  میرزای شیرازی شمالی، صاحب الزمان، بین چهارم و سوم
 • سوپر مارکت خادمی
  رسولی، بین فلاح و آیت الله سلطان
 • سوپر مارکت پویا
  میرزای شیرازی جنوبی، فتح شیاکوه
 • سوپرمارکت سید
  خیابان شهید بهشتی، عمار
 • سوپر ی
  شهید رجایی، آموزش و پرورش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط forooqi72 (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر سلام اراک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر سلام اراک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر سلام اراک ندارد.
  neshan logo