info
عکس تهیه غذای میزبان
category

تهیه غذای میزبان محله الهیه، تهران

کترینگ و آشپزخانه
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تهیه غذای میزبان

تهیه غذای میزبان (کترینگ و آشپزخانه) در محله الهیه تهران و خیابان فیاضی واقع شده است. این مکان یکی از هفت کترینگ و آشپزخانه در محله الهیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری سام سنتر و همچنین نمایشگاه فرش عظیم زاده، مسجد فرشته، هایپر می فرشته، درمانگاه فرشته و تلکسیران قرار گرفته است.
سایر آشپزخانه‌های که در محدوده تهیه غذای میزبان واقع شده‌اند:

 • آشپزخانه جوان
  ولیعصر، پسیان، مقدس اردبیلی، شاخسار
 • حلواچی
  بزرگراه مدرس، احمد رضا احمدی
 • گیسو فینگر فود
  ولیعصر، پسیان، مقدس اردبیلی
 • مطبخ فرشته
  بزرگراه مدرس، بیدار، بین مریم و گرد
 • تهیه غذا ریواس
  بزرگراه شهید چمران، جوانان، الف، نرسیده به شهریور
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تهیه غذای میزبان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تهیه غذای میزبان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تهیه غذای میزبان ندارد.
  neshan logo