info
عکس تجهیز و کلینیک قهوه اسپرلوس
category

تجهیز و کلینیک قهوه اسپرلوس محله امام رضا (ع)، مشهد

کافی‌شاپ
5.0
1 رای

درباره‌ی تجهیز و کلینیک قهوه اسپرلوس

تجهیز و کلینیک قهوه اسپرلوس (کافی‌شاپ) در محله امام رضا (ع) مشهد و بلوار ملک الشعرا بهار واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از هشت کافی‌شاپ در محله امام رضا (ع) مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه سینا و موزه سلفی گلستانه و همچنین پیتزا فدک، آشپزخانه آل رضا، فروشگاه دوچرخه آسمان آبی، اموزشگاه رانندگی بهار و زائرسرای بانک مرکزی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو بسیج، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ تجهیز و کلینیک قهوه اسپرلوس مشهد

کافی شاپ تجهیز و کلینیک قهوه اسپرلوس مشهد در شهر مشهد محله امام رضا (ع) قرار دارد. اگر به دنبال آدرس دقیق این کافی شاپ هستید، به استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار ملک الشعرا بهار، بین ملک الشعرا بهار 16 و ملک الشعرا بهار 18 بروید. شماره تلفن کافی شاپ تجهیز و کلینیک قهوه اسپرلوس مشهد 09158126631 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد این کافی شاپ بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد.

کافی شاپ تجهیز و کلینیک قهوه اسپرلوس مشهد یکی از کافی‌شاپ‌های پرطرفدار در محله امام رضا (ع) است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند فست فود آس برگر، رستوران فرودگاه، رستوران ثامن، مطعم لیالی لبنان و فست فود لیالی لبنان قرار دارند.

چطور به کافی شاپ تجهیز و کلینیک قهوه اسپرلوس مشهد برویم؟

نزدیکی به ایستگاه اتوبوس امام خمینی 65 از امتیازات کافی شاپ تجهیز و کلینیک قهوه اسپرلوس مشهد است. برای رفتن به این کافی شاپ از طریق مترو، می‌توانید در ایستگاه مترو بسیج پیاده شوید. اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ تجهیز و کلینیک قهوه اسپرلوس مشهد را به شما معرفی می‌کند. نشان، اطلاعات کاربردی دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. اطلاعاتی که در نشان می‌توانید ببینید شامل آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ است.

ما در اینجا تصاویری از کافی شاپ تجهیز و کلینیک قهوه اسپرلوس مشهد و لیست ایستگاه‌های اطراف آن را برای شما قرار داده‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده تجهیز و کلینیک قهوه اسپرلوس واقع شده‌اند:

 • کافه لوکس
  بلوار امام خمینی، سوسنگرد 7 - کوشک 8، فکه 7
 • کافه هوپ
  بلوار ملک الشعرا بهار، بین خیابان سردادور و ملک الشعرا بهار 44
 • قهوه مهران
  بلوار خرمشهر، خرمشهر 12، حسینیه 1
 • دانه قهوه
  بلوار ملک الشعرا بهار، بین ملک الشعرا بهار 4 و 6
 • قهوه فروشی
  بلوار ملک الشعرا بهار، ملک الشعرا بهار 6
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط MJ.HOSEYNIRAVESH (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تجهیز و کلینیک قهوه اسپرلوس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تجهیز و کلینیک قهوه اسپرلوس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تجهیز و کلینیک قهوه اسپرلوس ندارد.
  neshan logo