info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک
category

ایستگاه اتوبوس پارک محله خلیج فارس شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک

ایستگاه اتوبوس پارک (ایستگاه اتوبوس) در محله خلیج فارس شمالی تهران و خیابان خلیج فارس واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله خلیج فارس شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آلین سنتر و همچنین ساعت تی تی بول، بوستان پروین اعتصامی، بیمه ایران، نمایندگی امیر قبادی کد 20930، فروشگاه کفش معصومی و رستوران امیر عباس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پارک تهران است که در محله خلیج فارس قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خلیج فارس، بین ثارالله و فردی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی پارسا واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس المهدی
  خلیج فارس، بین هادی و اول
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه الزهرا
  بلوار شهید مهتدی غربی، ابوسعید، آشتیانی
 • ایستگاه اتوبوس نوروز آباد
  بزرگراه آزادگان، ابوسعید، نوروز آباد، بین یکم و دوم
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  خلیج فارس
 • ایستگاه اتوبوس بوستان انرژی
  بزرگراه آزادگان، ابوسعید، بین شهدای گمنام و حاج صفر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک ندارد.
  neshan logo