info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان محله خلیج فارس شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان

ایستگاه اتوبوس بیمارستان (ایستگاه اتوبوس) در محله خلیج فارس شمالی تهران و خیابان خلیج فارس واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله خلیج فارس شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید فیاض بخش و کالای خواب یات yat و همچنین فست فود آنابیک، آزمایشگاه کیفیت، داروخانه شبانه روزی دکتر کلانتری، فروشگاه افق کوروش و مجله پرواز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان تهران

در شهر تهران، محله خلیج فارس ، ایستگاه اتوبوس بیمارستان تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در خلیج فارس واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

آژانس شهرک هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بیمارستان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آب کرج
  خلیج فارس، بین رهنما و بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس ثارالله
  ثارالله
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  بلوار یاس، فجر، بین گلستان پنجم و گلستان چهارم
 • ایستگاه اتوبوس تهرانسر شرقی مترو صادقیه
  بلوار یاس، فجر، بین گلستان ششم و گلستان پنجم
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  خلیج فارس، بین ثارالله و فردی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان ندارد.
  neshan logo