info
عکس ایستگاه اتوبوس دخانیات
category

ایستگاه اتوبوس دخانیات محله خلیج فارس شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دخانیات

ایستگاه اتوبوس دخانیات (ایستگاه اتوبوس) در محله خلیج فارس شمالی تهران و خیابان خلیج فارس واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله خلیج فارس شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آلین سنتر و همچنین بوستان پروین اعتصامی، اتوسرویس عبدی، کبابی شب نشین، دفتر قفسه بندی بابایی و طباخی مهدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دخانیات تهران

ایستگاه اتوبوس دخانیات تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله خلیج فارس پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در خلیج فارس، بین فکوری و رهنما واقع شده است. ایستگاه اتوبوس دخانیات تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی پارسا قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دخانیات تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دخانیات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خلیج فارس
  خلیج فارس
 • ایستگاه اتوبوس خلیج فارس تخلیه
  خلیج فارس
 • ایستگاه اتوبوس بوستان انرژی
  بزرگراه آزادگان، ابوسعید، بین شهدای گمنام و حاج صفر
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  بزرگراه آزادگان، ابوسعید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دخانیات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دخانیات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دخانیات ندارد.
  neshan logo