info
عکس سوپر توچال
category

سوپر توچال محله درکه، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر توچال

سوپر توچال (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله درکه تهران و خیابان درکه واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله درکه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان منطقه یک تهران (خانه معلم درکه)، کافه رستوران پل، نانوایی سنگکی، هایپر میوه کوهستان و کافه رستوران سنتی کوچه باغ درکه قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر توچال واقع شده‌اند:

 • سوپر مینی مارکت
  عدالت، عدالت دوم
 • سورنا
  بزرگراه یادگار امام، کچویی، اعرابی، بین باغستان ششم و قادرپور
 • سوپر مارکت ولنجک - زعفرانیه
  دانشجو، باغ
 • سوپرمارکت کارا
  درکه، احمدپور، بین بهزاد و طه
 • سوپر یاس عمو حسن
  درکه، بین غنچه و کوهپایه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ⭐مرتضی قاسمی⭐ (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر توچال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر توچال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر توچال ندارد.
  neshan logo