info
عکس داروخانه دکتر عظیمی
category

داروخانه دکتر عظیمی محله ملک، اراک

درباره‌ی داروخانه دکتر عظیمی

داروخانه دکتر عظیمی (داروخانه) در محله ملک اراک و خیابان شهید رجایی، نوری زاده واقع شده است. این مکان یکی از هفت داروخانه در محله ملک اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و بازار تاریخی اراک و همچنین باغ ملی، مجتمع تجاری فردوسی، فروشگاه لوازم الکترونیکی جام جم، مهمانپذیر تخت جمشید و پیتزا گیشا قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر عظیمی اراک

آدرس داروخانه دکتر عظیمی اراک، شهر اراک، محله شهدا است. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان مرکزی، اراک، شهید رجایی، نوری زاده است.

داروخانه دکتر عظیمی اراک یکی از داروخانه‌های خوب محله شهدا در شهر اراک است. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک امام رضا، درمانگاه تخصصی ثاراله، درمانگاه سینا تامین اجتماعی و کلینیک کوثر اشاره کرد. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر مبارکی، داروخانه محمد و داروخانه دکتر خاتمی هستند. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر عظیمی اراک برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه فراهم است. ایستگاه اتوبوس تراکتورسازی در نزدیکی داروخانه دکتر عظیمی اراک است.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر عظیمی اراک را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. فراموش نکنید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت نظرات بنویسید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر عظیمی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر مبارکی
  بلوار امام خمینی، صحیفی
 • داروخانه محمد
  بلوار امام خمینی، جمال الدین اسد آبادی، بین خراطی و پیروزی
 • داروخانه دکتر خاتمی
  بلوار امام خمینی، جمال الدین اسد آبادی، بین خراطی و پیروزی
 • دکتر چهره ای
  شهید بهشتی، ارسطو
 • داروخانه دکتر صفری
  خیابان شهید بهشتی، چمران - نیسانیان، بین مؤمنی و میرزایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Benyamin.H (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر عظیمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر عظیمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر عظیمی ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، شهید رجایی، نوری زاده
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری داروخانه دکتر عظیمی

  شنبه 09:00 تا 21:30
  یک‌شنبه 09:00 تا 21:30
  دوشنبه 09:00 تا 21:30
  سه‌شنبه 09:00 تا 21:30
  چهارشنبه 09:00 تا 21:30
  پنج‌شنبه 09:00 تا 21:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo