info
عکس ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر
category

ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر محله خیرآباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر

ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر (ایستگاه اتوبوس) در محله خیرآباد یزد و خیابان عباس پارسائیان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله خیرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد موسی ابن جعفر (ع)، مدرسه پسرانه اسلامی فقیه خراسانی، بازرگانی سهیلی، لبنیات سنتی دهاتی و ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر یزد

در شهر یزد، محله خیرآباد ، ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید جوکار، عباس پارسائیان واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده موسی ابن جعفر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان همافر
  همافر، نرسیده به ایمان
 • ایستگاه اتوبوس سه راه آزادشهر
  آزادگان، بین 15 آزادگان و 17 آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس شاملو
  همافر، ایمان، بین ایمان 8 و گل افشان
 • ایستگاه اتوبوس پیش دانشگاهی برازنده
  شهید جوکار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر ندارد.
  neshan logo