عکس پاساژ حاج رضا
مشاهده در نقشه نشان
category

پاساژ حاج رضا (محله بازار تهران، تهران)

بازار و مرکز خرید
استان تهران تهران استان تهران، تهران، خیام، پاچنار، بین صدر و سید ولی

موقعیت پاساژ حاج رضا در محله بازار تهران تهران را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

پاساژ حاج رضا (بازار و مرکز خرید) در محله بازار تهران تهران و خیابان پاچنار واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مجتمع یکی از 121 بازار و مرکز خرید در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سیدالشهدا، موزه مردم شناسی (کاخ ابیض) و بازار رضا و همچنین رستوران خوان باشی، مجتمع تجاری ایساتیس، ساختمان بازار فرش، طباخی علی 110 و امامزاده سید ولی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو خيام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، خیام، پاچنار، بین صدر و سید ولی


سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ حاج رضا واقع شده‌اند:

 • پاساژ قدس
  حمام
 • انگشتر سازی مهدی
  بازارچه عودلاجان
 • بازارچه نو (فرزین)
  وحدت اسلامی، فرزین
 • بازارچه باغ فردوس
  مولوی، بین پیر مرادی و دکتر افشار دوم
 • بستانی
  مصطفی خمینی، حمام چال، غفاری، بشیری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عسل (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ حاج رضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ حاج رضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ حاج رضا ندارد.
  neshan logo