info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی
category

ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی (محله آرژانتین - ساعی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی در محله آرژانتین - ساعی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی (ایستگاه اتوبوس) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان توس و مجتمع تجاری شهاب و همچنین آزمایشگاه ویروس شناسی کیوان، کارگزاری بانک ملی ایران، سفره خانه هزار دستان، پت شاپ ژیوان و بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی هاجر (س) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی است که در محله آرژانتین - ساعی خیابان ولیعصر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ولیعصر، بین اکبری و زرین می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس پرواز آرام آبی قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید بهشتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین
  نلسون ماندلا
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی
  نلسون ماندلا
 • ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ
  بزرگراه کردستان، سی ونهم، چهلم، اسدآبادی، بین سی و هشتم و سی و ششم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 02 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: شنبه 02 اردیبهشت ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی ندارد.
  neshan logo