info
عکس تاکسی سرویس گلها
category

تاکسی سرویس گلها محله صادقیه، تهران

تاکسی تلفنی
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تاکسی سرویس گلها

تاکسی سرویس گلها (تاکسی تلفنی) در محله صادقیه تهران و خیابان بهاران واقع شده است. این آژانس یکی از دو تاکسی تلفنی در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند Taha Translation Office و برج گلدیس و همچنین مرکز خرید پردیس، قو طلایی، چیکن ذغالی بهار، داروخانه شبانه روزی دکتر فاطمیان و پاندورا قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی سرویس گلها واقع شده‌اند:

 • تاکسی سرویس جم
  (5.0)
  فلکه اول صادقیه، رحیمی، بین بیست و نهم و اکرمی
 • تاکسی تکرو
  (3.0)
  بزرگراه جناح، طاهریان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط داریوش (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی سرویس گلها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی سرویس گلها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی سرویس گلها ندارد.
  neshan logo