info
عکس پاساژ سبحان
category

پاساژ سبحان محله فردوس، تهران

بازار و مرکز خرید

درباره‌ی پاساژ سبحان

پاساژ سبحان (بازار و مرکز خرید) در محله فردوس تهران و خیابان اعتمادیان واقع شده است. این مجتمع یکی از هفده بازار و مرکز خرید در محله فردوس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی ابن سینا و برج گلدیس و همچنین بوستان استقلال، تصویربرداری پزشکی و MRI آرین، دارالترجمه داریان، مطب خانم دکتر زینب قلعه تکی زاده‌ متخصص داخلی و کافه نارینا قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ سبحان واقع شده‌اند:

 • پاساژ پرنیان
  ستارخان، بین پاییزان و فلکه اول صادقیه
 • پاساژ کیمیا
  ستارخان، بین شهدای صادقیه و پاییزان
 • مجتمع تجاری مینا
  فردوس شرقی، بین ولیعصر و بلوار آیت الله کاشانی
 • تیتان سنتر
  (5.0)
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، آیت الله طالقانی
 • برج مهدی بیگ
  (2.0)
  بلوار آیت الله کاشانی، اعتمادیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ سبحان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ سبحان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ سبحان ندارد.
  neshan logo