عکس آبمیوه مشتی
مشاهده در نقشه نشان
category

آبمیوه مشتی (محله سلسبیل شمالی، تهران)

بستنی و آبمیوه فروشی
5.0
5 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، توحید، شادمان

موقعیت آبمیوه مشتی در محله سلسبیل شمالی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

آبمیوه مشتی (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله سلسبیل شمالی تهران و خیابان شادمان واقع شده است. این مکان یکی از ده آبمیوه و بستنی در محله سلسبیل شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه اقبال و پاساژ برج گردون و همچنین میدان جمهوری اسلامی، رستوران لاکان، بهار ترافیک، بانک صادرات شعبه ارزی ریالی و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از فروشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهيد نواب صفوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، توحید، شادمان


سایر فروشگاه‌های که در محدوده آبمیوه مشتی واقع شده‌اند:

 • معجون دایی
  ستارخان، بین خلخال و کاج
 • آبمیوه ویتامینه آوازه
  امام خمینی، قصرالدشت، بین جهانشیری و آل بویه
 • پاتوق
  نواب صفوی، دامپزشکی، شهیدی
 • narenj
  امام خمینی، قصرالدشت، بین میرزایی و طوس
 • بستنی فراهانی
  امام خمینی، کمالی، میر فارسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نادرپور (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آبمیوه مشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  رویال مشتی نوشیدنی شیرموز آب میوه هویج معجون فروشگاه فروشی آبمیوه بستنی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آبمیوه مشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آبمیوه مشتی ندارد.
  neshan logo