info
عکس شیشه بری زاویه
category

شیشه بری زاویه محله رنگرزها، اراک

فروشگاه شیشه و آینه
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شیشه بری زاویه

شیشه بری زاویه (فروشگاه شیشه و آینه) در محله رنگرزها اراک و خیابان جلال آل احمد واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه شیشه و آینه در محله رنگرزها اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه قنادی شکرشکن، داروخانه دکتر منطقی، پیتزا و ساندویچ دوستان، پمپ بنزین بهاران و شیش و بش قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شیشه بری زاویه اراک

فروشگاه شیشه بری زاویه اراک در شهر اراک، محله ۱۱ و قرار دارد. فروشگاه شیشه بری زاویه اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله ۱۱ به حساب می‌آید. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند شیشه بری، شیشه و آیینه فراهانی و شیشه اتومبیل فراهانی قرار دارند.

چطور به فروشگاه شیشه بری زاویه اراک برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شیشه بری زاویه اراک مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مطهری قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه شیشه بری زاویه اراک مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه شیشه بری زاویه اراک را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های شیشه و آینه که در محدوده شیشه بری زاویه واقع شده‌اند:

 • شیشه بری
  بلوار قائم مقام فراهانی، لعلی، بین میدان لعلی و انقلاب
 • شیشه و آیینه فراهانی
  (5.0)
  جلال آل احمد، بین نوروزی و حسنی
 • شیشه اتومبیل فراهانی
  (5.0)
  خیابان مشهد
 • شیشه بری سید
  (5.0)
  خیابان شهدا، بین امام حسن و پل مرزگران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mohammad (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیشه بری زاویه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیشه بری زاویه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیشه بری زاویه ندارد.
  neshan logo