info
عکس کافه روجانو
category

کافه روجانو محله تهرانپارس غربی، تهران

درباره‌ی کافه روجانو

کافه روجانو (کافی‌شاپ) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان احسانی ۲۱۰ شرقی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از پنجاه کافی‌شاپ در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پروین و توی شهرام و همچنین تالار تشریفات پریسا، عینک سازی و تعمیرات عینک پاسارگاد شرق، کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو اصغری، سوپر پروتئین جلالی و مشاوران بیمه قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه روجانو تهران

کافی شاپ کافه روجانو تهران در شهر تهران محله تهرانپارس غربی واقع شده است. آدرس دقیق این کافی شاپ، استان تهران، تهران، بلوار شاهد، احسانی 210 شرقی است.

کافی شاپ کافه روجانو تهران یکی از کافی ‌شاپ‌های خوب در محله تهرانپارس غربی است. فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی هم در اطراف این کافی شاپ قرار دارند.

چطور به کافی شاپ کافه روجانو تهران برویم؟

کافی شاپ کافه روجانو تهران در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم قرار دارد. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر برای رسیدن به کافی شاپ کافه روجانو تهران به شما کمک می‌کند. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده است.

در اینجا می‌توانید تصاویر کافی شاپ کافه روجانو تهران و ایستگاه‌های نزدیک آن را ببینید. اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه روجانو واقع شده‌اند:

 • کافه روم
  بزرگراه شهید زین الدین، شفیعی مکرم، بین زفرقندی و هادی
 • کافه وایو
  بلوار شاهد، رضایی
 • کافه عربی پاییزان
  بلوار خوشوقت، بین فراهانی و آقابزرگی
 • کافه کاکتوس
  بلوار شاهد، بین مرادی و شهابی
 • کایلو
  بلوار خوشوقت، عمارستانی (دویست و دوازده شرقی)، سجده ای، بین صیادیان و احسانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیدعلیرضا موسوی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه روجانو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه روجانو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه روجانو ندارد.
  neshan logo