info
عکس آموزشگاه موتور سیکلت طاهر
category

آموزشگاه موتور سیکلت طاهر محله مشیریه، تهران

آموزشگاه رانندگی

درباره‌ی آموزشگاه موتور سیکلت طاهر

آموزشگاه موتور سیکلت طاهر (آموزشگاه رانندگی) در محله مشیریه تهران و خیابان باسکول واقع شده است. این آموزشگاه یکی از دو آموزشگاه رانندگی در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پامچال و مرکز خرید خورشید و همچنین شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، سامانه 2 اتوبوسهای تندرو، انبار لاستیک خودرو خاوران، تهران کانکس، رستوران خاویار طلایی و ایستگاه اتوبوس شرکت واحد قرار گرفته است.
سایر آموزشگاه‌های که در محدوده آموزشگاه موتور سیکلت طاهر واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه رانندگی هدایت
  (3.5)
  بهتاش صفت، نجفی مقدم
 • آموزشگاه رانندگی
  (5.0)
  بزرگراه امام رضا، خاوران، بین کریمی و فیروزنیا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه موتور سیکلت طاهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه موتور سیکلت طاهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه موتور سیکلت طاهر ندارد.
  neshan logo