info
عکس شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، سامانه 2 اتوبوسهای تندرو
category

شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، سامانه 2 اتوبوسهای تندرو محله مشیریه، تهران

درباره‌ی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، سامانه 2 اتوبوسهای تندرو

شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، سامانه 2 اتوبوسهای تندرو (پارکینگ) در محله مشیریه تهران و خیابان شرکت واحد واقع شده است. این مکان یکی از هشت پارکینگ در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند پارک و شهربازی پامچال خوب و مرکز خرید خورشید و همچنین تهران کانکس، رستوران خاویار طلایی، هنرکده ماندی، ایستگاه اتوبوس مسعودیه و فروشگاه باطری اردلانی قرار گرفته است.
سایر پارکینگ‌های که در محدوده شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، سامانه 2 اتوبوسهای تندرو واقع شده‌اند:

 • پارکینگ - احمدی زاده
  اول، بزرگراه امام رضا
 • پارکینگ امیر خاوران
  بزرگراه امام رضا
 • پارکینگ
  بزرگراه امام رضا، اردیبهشت، مسجد الحسین
 • پارکینگ
  (5.0)
  بلوار ابوذر، رز پانزدهم
 • پارکینگ - امیرخاوران
  (5.0)
  اول، بزرگراه امام رضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mahdavi (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 13 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، سامانه 2 اتوبوسهای تندرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 13 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، سامانه 2 اتوبوسهای تندرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، سامانه 2 اتوبوسهای تندرو ندارد.
  neshan logo