info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان بسیج
category

ایستگاه اتوبوس میدان بسیج محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان بسیج

ایستگاه اتوبوس میدان بسیج (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و بزرگراه بسیج واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دفتر اسناد رسمی 501 تهران، پارکینگ عمومی، سوپر مارکت سیاهکالی، دفتر خدمات الکترونیک شهر کد ۱۵۰۴ و مسجد حضرت علی اکبر (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان بسیج تهران

ایستگاه اتوبوس میدان بسیج تهران در شهر تهران، محله مشیریه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس میدان بسیج تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سینا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان بسیج تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان بسیج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلگشت
  بلوار ابوذر، بین وثیقی و حقیقت تقی دیزج
 • ایستگاه اتوبوس رحمانی
  بزرگراه بسیج، بعد از ثروتی
 • ایستگاه اتوبوس آسیاب
  بزرگراه بسیج، بعد از ثروتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان بسیج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان بسیج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان بسیج ندارد.
  neshan logo