info
عکس پایانه تاکسیرانی
category

پایانه تاکسیرانی محله مشیریه، تهران

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پایانه تاکسیرانی

پایانه تاکسیرانی (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله مشیریه تهران و بزرگراه بسیج واقع شده است. این پایانه یکی از دو پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوپر مارکت قائم، ایستگاه اتوبوس میدان بسیج، دفتر خدمات الکترونیک شهر کد ۱۵۰۴ و سرویس بهداشتی قرار گرفته است.
سایر پایانه‌های که در محدوده پایانه تاکسیرانی واقع شده‌اند:

 • شرکت مسافربری سواری دلیجان
  بزرگراه بعثت، بزرگراه امام رضا
 • ترمینال خاوران
  (4.1)
  بزرگراه بعثت، خاوران
 • پایانه مسافربری خاوران
  (3.5)
  بزرگراه بعثت، خاوران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه تاکسیرانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه تاکسیرانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه تاکسیرانی ندارد.
  neshan logo