info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران قیام دشت
category

ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران قیام دشت محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران قیام دشت

ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران قیام دشت (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و بزرگراه بعثت، خاوران واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ترمینال خاوران و همچنین پوشاک کده، دبیرستان نمونه دولتی 17 شهریور، پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه 15، پایانه مسافربری خاوران و کلینیک تخصصی دندانپزشکی منطقه 15 شهرداری تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران قیام دشت تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران قیام دشت تهران است که در محله بلوار ابوذر - آهنگ قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بعثت، خاوران قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران قیام دشت تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس شقایق قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران قیام دشت تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران قیام دشت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ممد نوبر
  دوشنبه 29 آبان ماه 1402

  دوستانی که قصد رفتن به دانشگاه آزاد تهران شرق رو دارن همین اتوبوس رو سوار بشن که مقصدش دم دانشگاه هست و معمولا چهل و پنج دقیقه مسیرش طول میکشه صبح سمت راست بنشینید و بعد از ظهر سمت چپ تا از آفتاب در امان بمانید


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه خاوران قیام دشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان سوم
  بزرگراه بسیج، نراقی، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین رحمانی و زارعی
 • ایستگاه اتوبوس الزهرا
  بلوار ابوذر، بین نعمتی و خوش گشت
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  بزرگراه بسیج، بین غفاری و اصغری راد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران قیام دشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران قیام دشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران قیام دشت ندارد.
  neshan logo