عکس شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی
مشاهده در نقشه نشان
category

شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی (محله فاطمی، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، بین رهی معیری و باباطاهر

موقعیت شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی در محله فاطمی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله فاطمی تهران و خیابان دکتر فاطمی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه فرش ایران و مرکز خرید لاله و همچنین هتل بین المللی لاله تهران، کتابفروشی نشر مرکز، شرکت آب و فاضلاب استان تهران، شرکت مفتاح رهنورد و کافه پناه قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی

فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی در شهر تهران، محله فاطمی، خیابان دکتر فاطمی واقع شده است. فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله فاطمی به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی ، فروشگاه همیشه تخفیف فلسطین و فروشگاه افق کوروش هستند.

چطور به فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان فاطمی قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی نیز ایستگاه مترو بوستان لاله است. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی را با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، بین رهی معیری و باباطاهر


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی
  کارگر شمالی، هفتم
 • فروشگاه همیشه تخفیف فلسطین
  بلوار کشاورز، کبکانیان، بین فیروز دهقان و ملکی
 • فروشگاه افق کوروش
  ولیعصر، زرتشت غربی، بین علیزاده و شهید اصغر میرزایی بی غش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی ندارد.
  neshan logo