info
عکس شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی
category

شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی محله فاطمی، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
5.0
1 رای

درباره‌ی شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی

شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله فاطمی تهران و خیابان دکتر فاطمی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه فرش ایران و مرکز خرید لاله و همچنین کتابفروشی نشر مرکز، شرکت کاراباما، شرکت آب و فاضلاب استان تهران، هتل بین المللی لاله تهران و شرکت مفتاح رهنورد قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی تهران

فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی تهران در شهر تهران، محله فاطمی، واقع شده است. فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله فاطمی به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی ، فروشگاه همیشه تخفیف فلسطین و فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان هستند.

چطور به فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی تهران را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان فاطمی قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی تهران نیز ایستگاه مترو کارگر است. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی
  کارگر شمالی، هفتم
 • فروشگاه همیشه تخفیف فلسطین
  بلوار کشاورز، کبکانیان، بین فیروز دهقان و ملکی
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  دکتر فاطمی، سین دخت، بین بهروز و گردآفرید
 • فروشگاه زنجیره ای جامبو
  بلوار کشاورز، حجاب، استاد آذریزدی (سوم)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی ندارد.
  neshan logo