info
عکس ایستگاه اتوبوس حکیمیان
category

ایستگاه اتوبوس حکیمیان محله دروازه قصاب خانه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حکیمیان

ایستگاه اتوبوس حکیمیان (ایستگاه اتوبوس) در محله دروازه قصاب خانه شیراز و خیابان حسینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله دروازه قصاب خانه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان قلب الزهرا و همچنین کارشناسی رنگ فرمانیه، مرکز خدمات جامع سلامت علی ابن ابیطالب، پخش باطری خودرو محسن، باغ حکیمیان و کره کباب نتیجه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حکیمیان شیراز

ایستگاه اتوبوس حکیمیان شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله دروازه قصاب خانه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سیبویه، حسینی، بین حسینی 5 و 12 قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس حکیمیان شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حکیمیان شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حکیمیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک مروارید
  بلوار دلاوران بسیج، نرسیده به پل دفاع مقدس
 • ایستگاه اتوبوس سه راه احمدی
  قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، بین احمدی و لطفعلی خان 50
 • ایستگاه اتوبوس حرم مطهر شاهچراغ
  بلوار سیبویه، حضرتی، بلوار 9 دی، بین حمام و 30/6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حکیمیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حکیمیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حکیمیان ندارد.
  neshan logo