info
عکس داروخانه
category

داروخانه محله زرهی - امیرکبیر، شیراز

درباره‌ی داروخانه

داروخانه (داروخانه) در محله زرهی - امیرکبیر شیراز و بلوار استقلال واقع شده است. این مکان یکی از هفت داروخانه در محله زرهی - امیرکبیر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه بعثت و همچنین درمانگاه دندانپزشکی حکمت، بانک قرض الحسنه رسالت، چاپخانه تل چاپ، قلیه سرا عامو حسین و یوگا ققنوس قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه شیراز

داروخانه شیراز در شهر شیراز، محله زرهی - امیرکبیر واقع شده است. این داروخانه در آدرس دقیق استان فارس، شیراز، بلوار استقلال، بین 49 استقلال و 47 استقلال قرار دارد.

داروخانه شیراز یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله زرهی - امیرکبیر است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های مرکز پرستاری در منزل آراد، درمانگاه و خیریه نرجس، درمانگاه محمد رسول الله و مرکز طب کار دکتر دهقان مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه دکتر منصور آبادی، داروخانه دکتر مالک - دکتر قشون و داروخانه دکتر مشکل گشا وجود دارند. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه شیراز برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. در نزدیکی داروخانه شیراز، ایستگاه اتوبوس عفیف آباد قرار دارد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه شیراز را ببینید. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر منصور آبادی
  بلوار استقلال، بین شبان و استقلال39
 • داروخانه دکتر مالک - دکتر قشون
  (5.0)
  بلوارباغ حوض
 • داروخانه دکتر مشکل گشا
  (4.1)
  بلوار امیرکبیر، بین امیرکبیر 22 و 24
 • داروخانه دکتر غضنفری
  (4.2)
  بلوار امیرکبیر، ابتدای بلوار امیرکبیر
 • داروخانه دکتر دانش
  (4.4)
  بلوار استقلال، بین شبان و استقلال39
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snowfall.1996 (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه ندارد.
  neshan logo