info
عکس ایستگاه اتوبوس زرهی
category

ایستگاه اتوبوس زرهی شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زرهی

ایستگاه اتوبوس زرهی (ایستگاه اتوبوس) در شیراز و بلوار استقلال واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه بعثت و همچنین قلیه سرا عامو حسین، چاپخانه تل چاپ، بانک ملت، دبستان معارف 3 و خرازی کلاسیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زرهی شیراز

ایستگاه اتوبوس زرهی شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله قدوسی شرقی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار استقلال، بین انصار و شهید قدوسی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس زرهی شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی صفایی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس زرهی شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زرهی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 56 و 58
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه ریشمک
  بلوار امیرکبیر، ابتدای بلوار امیرکبیر
 • ایستگاه اتوبوس بازرسی
  شهید قدوسی شرقی، بین قدوسی 3 و 5
 • ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی3
  شهید قدوسی شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زرهی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زرهی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زرهی ندارد.
  neshan logo