info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز
category

ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز محله پاسداران، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز

ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران شیراز و بلوار پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نی نی بامزه و همچنین گلسرای لاله، شیرینی نارمک، نان فانتزی نانک، بیرون بر زعفرانیه و مرکز کتاب زرهی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز شیراز است که در محله پاسداران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پاسداران، بین پاسداران 56 و 58 قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی شبانه روزی حافظ را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز شیراز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید کلاهدوز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس با هنر
  شهید باهنر شمالی
 • ایستگاه اتوبوس زرهی
  بلوار استقلال، بین انصار و شهید قدوسی
 • ایستگاه اتوبوس تل بادی
  بلوار استقلال، بین استقلال 49 و 51
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز ندارد.
  neshan logo