info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه ریشمک
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه ریشمک محله زرهی - امیرکبیر، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه ریشمک

ایستگاه اتوبوس چهار راه ریشمک (ایستگاه اتوبوس) در محله زرهی - امیرکبیر شیراز و بلوار امیرکبیر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله زرهی - امیرکبیر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بستنی سنتی حافظ، تاپ دکور شیراز، کارخانه ریشمک شیراز، ساباط اوز و شیرینی یلدا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه ریشمک شیراز

در شهر شیراز، محله زرهی ، ایستگاه اتوبوس چهار راه ریشمک شیراز قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امیرکبیر، بین امیرکبیر 24 و 26 است. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهار راه ریشمک شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی صفایی قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهار راه ریشمک شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه ریشمک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوز
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 56 و 58
 • ایستگاه اتوبوس پارک شقایق
  شهید باهنر جنوبی، بین باهنر 9 و بلوار ترابری
 • ایستگاه اتوبوس یادگار امام
  بلوار امیرکبیر، بین شهید فلاحی و بلوار کاج
 • ایستگاه اتوبوس شهید صفایی
  بلوار رحمت غربی، بین صفایی و سراج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه ریشمک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه ریشمک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه ریشمک ندارد.
  neshan logo