info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید صفایی
category

ایستگاه اتوبوس شهید صفایی محله سراج، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید صفایی

ایستگاه اتوبوس شهید صفایی (ایستگاه اتوبوس) در محله سراج شیراز و کندرو بلوار رحمت غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله سراج شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک شقایق و مجتمع کشاورزی زمانی و همچنین شرکت بیمه البرز، عرقیات معطر و ترشیجات سنتی نرگس، خشکبار ماهک، ساندویچ کاکو شعبه ۲ و مدرسه ابتدایی مرتضی الله ربی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید صفایی شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس شهید صفایی شیراز است که در محله سراج قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار رحمت غربی، بین صفایی و سراج است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید صفایی شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی تلفنی پاسارگاد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید صفایی شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید صفایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان پاسارگاد
  بلوار پاسارگاد شرقی، بین میدان پاسارگاد و پاسارگاد 2
 • ایستگاه اتوبوس میدان پارسه
  شهید باهنر جنوبی، بین باهنر 9 و میدان پارسه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید صفایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید صفایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید صفایی ندارد.
  neshan logo