category بازارچه بعثت (شیراز)

بازار و مرکز خرید
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار بعثت، بین 20 بعثت و بعثت 24

موقعیت بازارچه بعثت شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

بازارچه بعثت (بازار و مرکز خرید) در شیراز و بلوار بعثت واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه نظامی فارس و همچنین فروشگاه دکوران، پارکینگ پارک بعثت، سرای فرش پذیرایی، مسجد المهدی و فست فود دریایی برقه قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار بعثت، بین 20 بعثت و بعثت 24


سایر مراکز خرید که در محدوده بازارچه بعثت واقع شده‌اند:

 • مجتمع تجاری هامون
  (4.1)
  بلوار ستارخان، 4 ستارخان
 • مرکز خرید سپهر
  (4.1)
  عفیف‌آباد، بین کوچه 18 و عفیف آباد 20
 • نایک
  (4.0)
  بلوار ستارخان، بین 3 و خیابان نمازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 26 بهمن ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازارچه بعثت شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 26 بهمن ماه 1400
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازارچه بعثت شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازارچه بعثت شیراز ندارد.