عکس پایانه اتوبوسرانی یافت آباد - آزادی
category

پایانه اتوبوسرانی یافت آباد - آزادی (تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان تهران تهران استان تهران، تهران، آزادگان، باقری

موقعیت پایانه اتوبوسرانی یافت آباد - آزادی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه اتوبوسرانی یافت آباد - آزادی (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در تهران و خیابان باقری واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرووشگاه فدک و همچنین تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان، مسجد حجر بن عدی (ع)، بوستان مریم، آژانس دوستی و دبستان سلمان فارسی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، آزادگان، باقری


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ARSHIA (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه اتوبوسرانی یافت آباد - آزادی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه اتوبوسرانی یافت آباد - آزادی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه اتوبوسرانی یافت آباد - آزادی تهران ندارد.