عکس ترمینال دهکده المپیک(اتوبوس رانی)
category

ترمینال دهکده المپیک(اتوبوس رانی) (تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان تهران تهران استان تهران، تهران، خرازی

موقعیت ترمینال دهکده المپیک(اتوبوس رانی) تهران را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ترمینال دهکده المپیک(اتوبوس رانی) (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در تهران و خیابان خرازی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان نیکان غرب تهران و همچنین پایگاه تجمیعی دانشگاه علامه طباطبائی، پارک ساحل، پیتزا هات، ایستگاه آتش نشانی شماره 100 و دبستان دخترانه شهید مطهری قرار گرفته است.


تصاویر ترمینال دهکده المپیک(اتوبوس رانی)


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، خرازی

ساعت کاری ترمینال دهکده المپیک(اتوبوس رانی)

  • شنبه05:30 - 20:15
  • یک‌شنبه05:30 - 20:15
  • دوشنبه05:30 - 20:15
  • سه‌شنبه05:30 - 20:15
  • چهارشنبه05:30 - 20:15
  • پنج‌شنبه05:30 - 20:15
  • جمعه05:30 - 20:30

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط (Ra Tv)رامین توکل (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمینال دهکده المپیک(اتوبوس رانی) تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ترمینال دهکده المپیک(اتوبوس رانی) تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمینال دهکده المپیک(اتوبوس رانی) تهران ندارد.