info
عکس شرکت آسا فارمد سینا
category

شرکت آسا فارمد سینا محله نصرت، تهران

فروشگاه تجهیزات پزشکی
5.0
15 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت آسا فارمد سینا

شرکت آسا فارمد سینا (فروشگاه تجهیزات پزشکی) در محله نصرت تهران و خیابان طوسی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هجده فروشگاه تجهیزات پزشکی در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اداری سینا سنتر و همچنین فروشگاه همراه اول، داروخانه دامپزشکی، دارالترجمه رسمی شکیبا ( شماره 499)، کارگزاری بیمه ادیب و موسسه نام آوران زبان آموخته قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو توحید، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه شرکت آسا فارمد سینا تهران

فروشگاه شرکت آسا فارمد سینا تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله فرصت شیرازی و پیدا کنید. شماره تلفن این فروشگاه 02166917208 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه شرکت آسا فارمد سینا تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله فرصت شیرازی است. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، پاتولوژی شاپ، تجهیزات پزشکی وین طب و تجهیزات پزشکی شتابی هستند.

چطور به فروشگاه شرکت آسا فارمد سینا تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شرکت آسا فارمد سینا تهران را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو مدافعان سلامت که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه شرکت آسا فارمد سینا تهران می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه شرکت آسا فارمد سینا تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه شرکت آسا فارمد سینا تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی که در محدوده شرکت آسا فارمد سینا واقع شده‌اند:

 • پاتولوژی شاپ
  بزرگراه شهید چمران، نصرت غربی
 • تجهیزات پزشکی وین طب
  آزادی، جمالزاده، خوشنگه
 • تجهیزات پزشکی شتابی
  آزادی، زارع، امامی
 • شرکت دیبا طب گستر تجهیز
  بزرگراه شهید چمران، نصرت غربی، بین کاظم بیگی و اقبال
 • فروشگاه تجهیزات و مواد دندانپزشکی رسادنت
  آزادی، دکتر قریب
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ شنبه 25 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت آسا فارمد سینا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 25 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت آسا فارمد سینا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت آسا فارمد سینا ندارد.
  location تهران، توحید، طوسی، پلاک 162، طبقه اول، واحد 2
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری شرکت آسا فارمد سینا

  شنبه 07:45 تا 18:30
  یک‌شنبه 07:45 تا 18:30
  دوشنبه 07:45 تا 18:30
  سه‌شنبه 07:45 تا 18:30
  چهارشنبه 07:45 تا 18:30
  پنج‌شنبه 07:45 تا 15:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo